SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wydarzenia z życia szkoły - 2023/2024

Mikołajkowy turniej sportowy - 7.12.2023

Email Drukuj PDF


Poprawiony: niedziela, 10 grudnia 2023 13:37
 

Spotkanie klas I-IV z Mikołajem w Pacanowie - 6.12.2023

Email Drukuj PDF


Poprawiony: niedziela, 10 grudnia 2023 13:28
 

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza - 5.12.2023

Email Drukuj PDF

5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza obchodzony jest od 1986 roku, by uczcić dobrowolną i bezpłatną pracę na rzecz innych osób. W tym dniu opiekunka Szkolnego Klubu Wolontariatu "Pomocna dłoń" p.Anna Foryt podziękowała całej społeczności szkolnej za włączanie się do akcji charytatywnych prowadzonych w szkole.

Serdeczne życzenia wszystkim naszym wspaniałym WOLONTARIUSZOM!

 

Poprawiony: piątek, 08 grudnia 2023 03:41
 

Andrzejki uczniów klas IV-VIII

Email Drukuj PDF

30 listopada w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana przez uczniów klas IV - VIII zabawa andrzejkowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski. W ten dzień nie mogło  zabraknąć wróżb. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości. Całą zabawę uświetniła nam wspaniała, taneczna muzyka, którą przygotował uczeń klasy VI. W  przerwie zabawy uczniowie mieli poczęstunek. Uczestnicy andrzejek bawili się znakomicie. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą i spokojną zabawę.(I.Helowicz)

Poprawiony: piątek, 08 grudnia 2023 03:05
 

II Mielecka Gala Wolontariatu - 29.11.2023

Email Drukuj PDF

29 listopada w Samorządowym Centrum Kultury odbyła się II Mielecka Gala Wolontariatu. Wolontariuszy zaprosił do Domu Kultury w Mielcu poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos wspólnie z Fundacją Prometeo.

Gala Wolontariatu to wielkie święto miłości. Za tę miłość człowieka do drugiego człowieka chcielibyśmy państwu serdecznie podziękować. Za to, że bezinteresownie i dobrowolnie angażujecie się poświęcając swój czas, zdrowie, siły, pieniądze na rzecz drugiego człowieka. Za to bardzo serdecznie wszystkim i każdemu z osobna dziękuję – dziękował poseł Fryderyk Kapinos - organizator wydarzenia.

Mielecka Gala Wolontariatu to święto tych, którzy bezinteresownie podejmują działania na rzecz drugiego człowieka, aby czynić świat lepszym. Jej celem jest promocja wolontariatu w powiecie mieleckim. Nagrodzono kilkadziesiąt osób, w tym „wolontariuszy powiatu mieleckiego”. Po raz kolejny wyróżniono działalność Szkolnego Klubu Wolontariatu „Pomocna dłoń” działającego w naszej szkole.

Pomaganie jest ważne. Dziękuję wszystkim wolontariuszom – uczniom, nauczycielom, rodzicom  za włączanie się w corocznie organizowane przez nasz klub akcje.

Anna Foryt – opiekun SKW

 

Poprawiony: poniedziałek, 04 grudnia 2023 07:36
 


Strona 1 z 9