KSIĄŻNICE 91, 39-300 MIELEC, Tel/Fax: 17 7731160, E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , NIP: 8172191243

Bezpieczne ferie

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, dla przedszkolaków z grupy starszej oraz uczniów kl. I-III odbyła się prelekcja wraz z prezentacją multimedialną "Jak bezpiecznie spędzić ferie". Pedagog specjalny przypomniała o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie ferii. Szczególnie zostały omówione zasady bezpieczeństwa, podczas uprawiania sportów zimowych oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu. Zostały przypomniane zasady postępowania wobec nieznajomej osoby: „Nie rozmawiaj...", „Nie ufaj...", „Nie wpuszczaj do domu..." Ważnym elementem spotkania była rozmowa o przestrzeganiu zasad poruszania się po drogach, szczególnie po zmroku, kiedy niezbędne stają się elementy odblaskowe. (A. Pulak)

Podziękowanie dla Społeczności naszej szkoły - styczeń 2023

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi” - Św. Jan Paweł II

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację i przeprowadzenie grudniowej akcji „Polakom na Ukrainie” zaproponowanej przez Podkarpacki Urząd Wojewódzki. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom – Społeczności naszej szkoły - którzy odpowiedzieli na apel Szkolnego Klubu Wolontariatu „Pomocna dłoń”.(A.Foryt – opiekun SKW)

Poprawiony: piątek, 20 stycznia 2023 20:58

Dzień Seniora w Goleszowie - 28.01.2023

Przedstawienie jasełkowe to już tradycja naszej szkoły. 28 stycznia 2023 na zaproszenie Sołtysa Goleszowa pana Jana Kwarcianego przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III przedstawili Seniorom Jasełka Bożonarodzeniowe. Dzieci pod opieką p.D.Prygi i p.A.Foryt zagrały role Józefa i Maryi, aniołów, diabłów, pasterzy oraz Trzech Króli. Dzięki zaangażowaniu rodziców aktorzy mieli wspaniałe kostiumy. Dzieci przedstawiły zgromadzonej publiczności sceny, dotyczące najbardziej nastrojowych świąt w roku - Bożego Narodzenia. Małym aktorom należą się pochwały za wczucie się w role. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, śpiewane kolędy pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę pełną ciepła, radości i bliskości. Uważamy, że taka współpraca z lokalnym środowiskiem ma bardzo duże znaczenie, gdyż sprzyja aktywizacji międzypokoleniowej.

Poprawiony: niedziela, 29 stycznia 2023 15:52