Z życia przedszkola 2015/2016

Przedszkolaki uczą się oszczędzać!

17 maja 2016r. odbyło się spotkanie uczniów kl. I-II z przedszkolakami. Przeprowadzili oni pogadankę na temat oszczędzania. Przypomnieli dzieciom co można oszczędzać - makulaturę, plastikowe butelki, nakrętki, wodę, prąd i oczywiście pieniążki. Dzięki temu spełniamy swoje marzenia i możemy pomóc innym. Wraz z opiekunką panią Anną Foryt zachęcali dzieci, które ukończyły 6 lat do przystąpienia do SKO. Nasze przedszkolaki wiedzą, że warto oszczędzać. W ciekawy sposób w pracach plastycznych zaprezentowały swoje skarbonki. Mali artyści otrzymali nagrody ufundowane przez PKO Bank Polski. (A.Foryt)

Poprawiony: piątek, 20 maja 2016 13:30

Sukcesy plastyczne „TRADYCJE WIELKANOCNE W MOIM DOMU”

Z wielką radością informujemy o kolejnych sukcesach naszych przedszkolaków. Madzia Hajec, Natalka Buś, Weronisia Słomba, Marcelek Krawczyk zdobyli nagrodę, a Kubuś Stachura wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym pt. „TRADYCJE WIELKANOCNE W MOIM DOMU ” - org. przez SOKiS w Chorzelowie. Celem konkursu było zachęcenie do czerpania inspiracji twórczych z klimatu Świąt Wielkanocnych oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności plastycznej. Serdecznie gratulujemy dzieciom i ich rodzicom. (D.Pryga)