Spotkanie z pracownikami PKO BP w Mielcu - 28.11.2018

Już kolejny raz uczniowie naszej szkoły spotkali się z pracownikami PKO BP 2 oddz. w Mielcu. Tym razem szkołę odwiedziła pani Dyrektor Grażyna Smaczna i pani Joanna Bochenek oraz gość specjalny - Żyrafka Lokatka. Pani Joanna zapoznała dzieci z ciekawostkami na temat historii SKO, które jest najbardziej znanym programem edukacyjnym dla dzieci w Polsce. Istnieje już od 80 lat. Podkreśliła, że SKO to również lekcje na temat oszczędzania, planowania, gospodarowania swoimi pieniędzmi, budżetem domowym, liczne konkursy, gry i zabawy. Przekazała również miłą wiadomość, iż nasza szkoła zdobyła nagrodę III stopnia w Etapie Regionalnym Konkursu dla SKO, a  p.A.Foryt otrzymała brązową odznakę dla Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Panie nagrodziły uczniów, którzy brali udział w konkursie plastycznym „Moja książeczka SKO”. Do grona nowych SKO-wiczów przyjęły ucznia z klasy I. Spotkanie zakończyło się wspólnym tańcem z Żyrafką Lokatką.

Poprawiony: niedziela, 20 stycznia 2019 19:11