Akcja „ZOSTAŃ NASZYM MIKOŁAJEM” zakończona! – 23.11.2018

„Obdarowywanie innych w każdej możliwej postaci rozpoczyna proces zmiany i pomaga nam pamiętać, że jesteśmy częścią czegoś znacznie większego.”

/Cami Walker/

Wizyta Świętego Mikołaja to wyczekiwany moment przez wszystkie dzieci. Wymarzone prezenty, upominki, wspólne zdjęcia i zabawa z Mikołajem to chwile długo wspominane również przez pacjentów rzeszowskiego hospicjum dla dzieci. Aby ten moment stał się jeszcze bardziej wyjątkowy Szkolny Klub Wolontariatu przeprowadził akcję, by pomóc Mikołajowi w przygotowaniu prezentów dla Podopiecznych Hospicjum i ich Rodzeństwa. 23 listopada zebrane zabawki, słodycze, odzież, książki, środki czystości…dostarczone zostały do hospicjum. Koordynatorki akcji p.A.Foryt i p.D.Pryga dziękują wszystkim, którzy już kolejny rok przyłączyli się do mikołajkowej akcji dzięki której sprawiąją radość dzieciakom!!!

„Tyle jesteś wart, ile możesz dać drugiemu.”

Poprawiony: środa, 28 listopada 2018 20:05