Spotkanie z pracownikami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu – 22.03.2018

22 marca uczniowie naszej szkoły brali udział w spotkaniu z pracownikami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu, którzy przeprowadzili zajęcia dotyczące bezpiecznego poruszania się po drodze pieszo i rowerem oraz właściwego przechodzenia przez jezdnię. Już od początku spotkanie wzbudzało wiele emocji, a uczniowie z zainteresowaniem w nim uczestniczyli. Dowiedzieli się, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych po zmroku, dlaczego trzeba nosić odblaski i jak je nosić, żeby poprawić widoczność pieszego. Obejrzeli również ciekawy film „Odblaski nocą”, a na zakończenie otrzymali opaski i kamizelki odblaskowe. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą teoretyczną oraz umiejętnościami praktycznymi. Teraz już wszyscy wiedzą, jak bezpiecznie zachować się w ruchu drogowym i jak postępować w razie wypadku.(J. Ozga)