Pomagamy Świętemu Mikołajowi – 27.11.2017

Przyjacielu!

Podziel się, choć okruszek daj,
dla Ciebie nic, dla kogoś raj.
Bądź tym, który uśmiech daje,
pomóż komuś i sam zostań Najlepszym Mikołajem!

Kolejny już raz w listopadzie nasza szkoła zorganizowała akcję pomocy dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie pod nazwą „Pomagamy Świętemu Mikołajowi”. Wielu Świętych Mikołajów sprawiło, że dzieci z Podkarpackiego Hospicjum oraz ich rodzice będą mieli powody do radości. Wśród „Mikołajów” znaleźli się uczniowie, przedszkolaki i nauczyciele. W naszej akcji  zebraliśmy kilka pudełek, a w nich zabawki, środki higieniczne, środki spożywcze i odzież. „Renifery” dostarczyły je w dniu 27 listopada do hospicjum. Koordynatorki akcji p. A. Foryt i p. D. Pryga  dziękują wszystkim „Mikołajom” oraz przekazują podziękowania od pracowników Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie na ręce przedszkolaków, uczniów, rodziców oraz nauczycieli i pracowników naszej szkoły. (A. Foryt)

Poprawiony: czwartek, 30 listopada 2017 17:01