Spektakl Calineczka – 10.10.2007

10.10.2017 r. uczniowie klas I-III oraz dzieci z zerówki mogły obejrzeć na scenie Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu spektakl „Calineczka”, w wykonaniu teatru dziecięcego „Antrakt”, wyreżyserowany przez panią Jadwigę Klaus. Fabuła opowieści scenicznej oparta była na baśni J. Ch. Andersena. Młodzi widzowie z wypiekami na twarzach patrzyli na przygody bohaterów. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały ich uwagę i wywołały prawdziwy zachwyt. Znakomita gra artystów sprawiła, że dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły spektakl od początku do końca. Nie zapomniały także nagrodzić aktorów gromkimi brawami. Po powrocie do szkoły jeszcze długo opowiadały o swoich wrażeniach i spostrzeżeniach związanych ze spektaklem. (B. Borzęcka).

Poprawiony: wtorek, 07 listopada 2017 17:25