„Akademia Bezpiecznego Puchatka” – 28.11.2016

W listopadzie 2016r. uczniowie klas I-III wzięli udział w VIII edycji  Programu
,,AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA”. Program ten, to największy w Polsce program o tematyce bezpieczeństwa. Zwraca on uwagę na potencjalne zagrożenia, uświadamia dzieciom i ich rodzicom skutki niebezpiecznych zachowań w domu, szkole i na drodze.
Nasi uczniowie uczestniczyli w cyklu ciekawych zajęć korzystając przy tym z bogato ilustrowanych materiałów edukacyjnych, a następnie pisali TEST,  który był podsumowaniem zajęć Akademii Bezpiecznego Puchatka. Wszyscy uczniowie  świetnie poradzili sobie z wypełnieniem testu, a w nagrodę otrzymali certyfikat potwierdzający udział w tymże programie. Ponadto, każde dziecko otrzymało także pamiątkowy dyplom. Cieszymy się, że nasza szkoła nabyła prawo do posługiwania się prestiżowym certyfikatem Akademii Bezpiecznego Puchatka.(Koordynator:A.Foryt)