Spotkanie z pracownikami PKO BP - 28.11.2023

28 listopada w naszej szkole gościły p.Beata Szwedo i p.Joanna Bochenek pracujące w PKO BP 1 oddz. Mielec. Przeprowadziły one z uczniami klas I-VIII prelekcję utrwalającą i pogłębiającą wiedzę na temat oszczędzania. Opowiedziały także, jak można założyć konto w SKO. Panie powitały nowych SKO-wiczów  Alana i Maję, którym przekazały dokumenty oraz drobne upominki jakie przygotował dla nich bank. Przekazały również miłą informację, iż PKO BP wybrał najbardziej aktywnie działające placówki w roku szkolnym 2022/2023. Wśród nich znalazła się również nasza szkoła, zdobywając nagrodę III stopnia w Konkursie dla Szkolnych Kas Oszczędności. Brązową odznakę za pracę na rzecz edukacji ekonomicznej i upowszechnianie idei oszczędzania wśród uczniów otrzymała również opiekunka Szkolnej Kasy Oszczędności pani Anna Foryt. Podczas spotkania rozstrzygnięty został również szkolny konkurs plastyczny „Jesienne inspiracje z SKO”. Na koniec uczniowie złożyli pracownikom PKO BP w Mielcu podziękowanie za miłe spotkanie, a w imieniu Gości żyrafa Lokatka poczęstowała wszystkich słodyczami.

Poprawiony: poniedziałek, 04 grudnia 2023 04:44