DZIEŃ MAMY W PRZEDSZKOLU

Mama to dla każdego dziecka najważniejsza osoba w życiu. Jest najmądrzejsza, najpiękniejsza, najodważniejsza i najukochańsza. Nic dziwnego, że przedszkolaki niecierpliwie oczekują na jej święto, by wśród wierszyków i laurek złożyć mamusiom najlepsze życzenia. 26 maja w naszym przedszkolu dzieci wystąpiły w przedstawieniu z okazji pięknego święta jakim jest Dzień Matki. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. W pięknych strojach prezentowały program artystyczny - wiersze, piosenki, tańce i życzenia dla kochanych Mam. Po obejrzeniu wspaniałych występów na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. (M. Górnisiewicz)