Witaj Wiosno!

Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,

przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży.

Witają ją bocian, skowronek i szpaki,

witają ją także wszystkie przedszkolaki!

W poniedziałek 21 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały pierwszy Dzień Wiosny. Długo wyczekiwana uroczystość rozpoczęła się od warsztatów kulinarnych pt.: „Zdrowie na talerzu”. Przedszkolaki wykonały pyszne i pełne witamin wiosenne kanapki. Po zdrowym posiłku dzieci wzięły udział w ciekawych wiosennych konkursach, zabawach, quizach oraz pełnej szaleństwa dyskotece. Jednak najbardziej wyczekiwaną częścią dnia był konkurs strojów wiosennych, ekologicznych „Eko- kreacje”. Wszystkie stroje były piękne i zasługiwały na uwagę. Dzieci zaprezentowały wspaniałe, pomysłowe stroje i doskonale sprawdziły się w roli modeli i modelek. Przedszkolaki udowodniły, że moda i ekologia mogą iść w parze.

Serdecznie dziękujemy Dzieciom i ich Rodzicom za ogromne zaangażowanie i wykonanie przepięknych ekologicznych strojów. Wiemy jedno – Wasza kreatywność nie zna granic!

Jesteśmy pewni, że po takim wyjątkowym, pełnym radości i niespodzianek dniu Wiosna zawita do nas na dobre! (N. Wątorek)