XVIII Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”

Z przyjemnością zawiadamiamy, że Aleksandra Konieczny zajęła I miejsce w XVIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa”. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Polskiego Związku Łowieckiego w Rzeszowie. Celem konkursu było kształtowanie postaw ekologicznych, pobudzanie wyobraźni dziecka, inspirowanie do poszukiwania nowych technik plastycznych, zachęcanie do kreatywnego i twórczego sposobu przedstawienia tematu, integracja miłośników przyrody. Ola wykonała pastelami olejnymi piękną pracę plastyczną na temat „Rok w lesie – wiosna”. Nagrodę laureatce wręczył pan Mieczysław Struzik członek JURY konkursu. Cieszymy się sukcesem Oli i życzymy kolejnych. (D. Pryga)