Powitanie wiosny – 19.03.2021

Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,
przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży.
Witały ją: bocian, skowronek i szpaki,
witały ją także wszystkie przedszkolaki…

19.03.2021 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste powitanie wiosny. W trakcie tego radosnego dnia dzieci robiły wiosenne kanapki, rozwiązywały zagadki, śpiewały piosenki, recytowały piękne wiersze, tańczyły oraz prezentowały swoje wyjątkowe talenty. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia był niezwykły, wielobarwny pokaz mody. Na wybiegu pojawiły się: motylki, biedronki, bociany, zajączki, kaczuszki, wiosenne wróżki i wiele innych niezwykłych wiosennych postaci. I tak jak na prawdziwy pokaz przystało każda kreacja była piękna, niepowtarzalna i zasługiwała na wyróżnienie, dlatego wszystkie dzieci otrzymały wiosenne upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie wiosennych strojów. Jesteśmy pewne, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków i rodziców sprawią, że wiosna zawita do nas na dobre! (N. Wątorek)