Zabawa karnawałowa - 8.02.2021

8 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Uczestniczyły w niej klasy I-III. Zabawa rozpoczęła się piosenką „Krasnoludek”. Były także różne tańce i gry w tym moja ulubiona zabawa z krzesełkami. Wybieraliśmy także Króla i Królową Balu. Powiem skromnie, że ten tytuł przypadł właśnie mnie i mojej koleżance Emilii. To była najlepsza zabawa w ostatnim czasie, w której uczestniczyłem. Wszyscy bawiliśmy się świetnie. Myślę, że długo będziemy wspominać ten dzień. (Filip kl.III)

8 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. W zabawie wzięły udział dzieci z klas I-III. Poczęstunek ufundowała Rada Rodziców. Podczas zabawy tańczyliśmy i braliśmy udział w zabawach i różnych konkursach: taniec z balonami, taniec na gazecie. Bardzo podobało mi się to, że mimo panującej epidemii zabawa się odbyła i świetnie się bawiliśmy. (Nadia kl.III)

Poprawiony: wtorek, 09 lutego 2021 19:51