SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Społeczność szkolna

Samorząd Uczniowski - 2022/2023

Email Drukuj PDF

 

Samorząd Uczniowski

Przewodniczący: Oliwia Kudła

Zastępca: Kacper Dymek

Sekretarz: Emilia Strzępka

Skarbnik: Julia Szewc



 


 

Sekcja dekoratorska: Oliwia Kudła, Julia Szewc, Maria Lączak, Emilia Strzępka

Sekcja rozrywkowa: Jakub Stachura, Nadia Łojek, Emilia Harla

Sekcja wolontariatu: Oliwia Kudła, Julia Szewc, Emilia Strzępka

Sekcja porządkowa: Kacper Dymek, Jakub Stachura

Samorządy klasowe

KLASA PRZEWODNICZĄCY Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO SKARBNIK

VIII

Michał Buś Julia Szewc Oliwia Kudła

VII

Emilia Strzępka Kacper Kocoł Weronika Zuzel

VI

Szymon Rzegocki Weronika Słomba Paulina Wojtaszek

V

Nadia Łojek Emilia Konieczna Jakub Ortyl

IV

Karol Wałek Błażej Kudła Franciszek Konieczny

III

Magdalena Hajec Matylda Krawczyk Nikola Mazur

II

Tymon Znojek Alan Ozimek Ksawery Ozimek

I

Artur Kowalik Aleksandra Barszcz Nikola Kapusta

 

Poprawiony: poniedziałek, 03 października 2022 08:05
 

Rada Rodziców - 2022/2023

Email Drukuj PDF

 

Rada Rodziców

Przewodnicząca: Bernadeta Kudła

Z-ca przewodniczącej: Jerzy Krawczyk

Sekretarz: Natalia Krzyżek

Skarbnik:  Anna Wałek

Członkowie: Agnieszka Strzępka, Justyna Polak, Adelajda Pogoda, Anna Łojek, Beata Babula, Anna Lasek

Rady Oddziałowe

0ddział przedszkolny – Anna Lasek, Paulina Rugała, Maria Zuzel

Klasa „0”-Natalia Krzyżek, Sylwia Czachor, Anna Kicilińska

Klasa I – Justyna Polak, Anna Nycek, Wioletta Tylec

Klasa II – Adelajda Pogoda, Wioletta Ozimek, Zofia Szewc

Klasa III Jerzy Krawczyk, Agnieszka Barszcz, Alicja Hajec

Klasa IV – Anna Wałek, Monika Konieczny, Magdalena Stachura

Klasa V – Anna Łojek, Bożena Ortyl, Marta Twardy - Kliś

Klasa VI – Beata Kokoszka-Babula, Magdalena Mikrut, Katarzyna Słomba

Klasa VII – Agnieszka Strzępka, Magdalena Stachura

Klasa VIII – Bernadeta Kudła, Magdalena Lączak, Zofia Szewc

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 24 października 2022 09:12
 

Rada Pedagogiczna - 2022/2023

Email Drukuj PDF

Renata Koba - dyrektor szkoły - nauczyciel języka polskiego w kl.VI

Urszula Aleksiejnauczyciel historii

Bernadeta Borzęckanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęć komputerowych, wychowawczyni kl.III, pedagog, nauczyciel wychowania do życia

w rodzinie, nauczyciel przyrody w kl.IV, psycholog

Teresa Burdzynauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni kl. I, nauczyciel terapii pedagogicznej

Agnieszka Bysiek – katecheta w oddziale przedszkolnym i w kl I

Anna Forytnauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni kl.II, logopeda, oligofrenopedagog

Dominika Gerlach - nauczyciel wspomagający

Elżbieta Głodziknauczyciel matematyki, wychowawczyni kl.IV-V

Magdalena Górnisiewicz nauczyciel wychowania przedszkolnego

Agnieszka Gruszecka – nauczyciel geografii, WOS

Anna Jaworska - rewalidator

Bernadeta Maj – nauczyciel j.angielskiego w oddziale przedszkolnym, w kl.I,II

Małgorzata Michoń – nauczyciel biologii, chemii

Małgorzata Mika – Kupiec - nauczyciel j. angielskiego w kl. III-VIII, wychowawczyni kl.VI, surdopedagog

Bartłomiej Kowalik – nauczyciel wychowania fizycznego kl.IV-VIII

Aurelia Mroczek – pomoc nauczyciela

Joanna Ozga – nauczyciel j.polskiego w kl.IV-V,VII-VIII, wych.kl.VI-VII, bibliotekarz, doradca zawodowy

Waldemar Ozga - nauczyciel muzyki, plastyki

Anna Pulak – nauczyciel wspomagający, pedagog specjalny

Dominika Pryganauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel terapii pedagogicznej, rewalidator

Joanna Rusin – nauczyciel j.niemieckiego w kl.VII-VIII

Aleksandra Trznadel – nauczyciel fizyki

Natalia Wątorek – nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda

Tomasz Włodarczyk - nauczyciel informatyki, zajęć technicznych

Ks.Marek Zaborowski – katecheta w kl.II-VIII