SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Społeczność szkolna

Samorząd Uczniowski - 2018/2019

Email Drukuj PDF

Samorząd Uczniowski

Przewodniczący: Dominika Leyko

Zastępca: Olga Pazdro

Sekretarz: Aleksandra Zielińska

Skarbnik: Wiktoria Ortyl, Kinga Kopera



 

Rzecznik praw ucznia: Alicja Cieśla

 

Sekcja dekoratorska: Alicja Cieśla, Martyna Kopera

Sekcja rozrywkowa: Kinga Kopera, Aleksandra Zielińska

Sekcja bibliotekarska: Dominika Leyko, Olga Pazdro

Sekcja fotograficzna: Stanisław Cieśla, Karol Sienkiel

 

Sekcja porządkowa: Natalia Kapusta, Julia Szewc

Samorządy klasowe

KLASA PRZEWODNICZĄCY Z-CA PRZEWODNICZĄCEGO SKARBNIK

VIII

Dominika Leyko

Dominik Piłat

Dominik Piłat

VII

Wiktoria Ortyl

Martyna Kopera

Aleksandra Zielińska

VI

Katarzyna Szostek

Krzysztof Wałek

Jagoda Mazur

V

Natalia Kapusta

Karol Sienkiel

Stanisław Cieśla

IV

Dominik Książnicki

Maria Lączak

Julia Szewc

III

Emilia Strzępka

Igor Undziakiewicz

Jakub Stachura

II

Maciej Kowalik

Gabriel Dymek

Alicja Babula

I

Nadia Łojek

Emilia Konieczna

Jakub Ortyl

 

Poprawiony: piątek, 05 października 2018 07:33
 

Rada Rodziców - 2018/2019

Email Drukuj PDF

Rada Rodziców

Przewodnicząca: Bernadeta Kudła

Z-ca przewodniczącej: Anna Łojek

Sekretarz: Agnieszka Strzępka

Skarbnik: Anna Leyko

Członkowie: Beata Babula, Marcelina Franczyk, Monika Konieczna, Zbigniew Kopera, Jerzy Krawczyk

 

Rady Oddziałowe

0ddział przedszkolny - Monika Konieczna, Monika Topór, Wioletta Tylec

Klasa „0”- Alicja Hajec, Jerzy Krawczyk, Anna Wałek

Klasa I – Ewelina Brykała, Marta Twarda – Kliś, Anna Łojek

Klasa II – Beata Babula, Magdalena Mikrut, Katarzyna Słomba

Klasa III – Magdalena Stachura, Agnieszka Strzępka, Maria Zuzel

Klasa IV – Agnieszka Dymek, Dariusz Konieczny, Bernadeta Kudła

Klasa V –  Marcelina Franczyk, Magdalena Kapusta Zofia Różak - Szewc

Klasa VI – Edyta Kudła, Agnieszka Strzępka, Anna Wałek

Klasa VII –Zbigniew Kopera, Grażyna Pazdro, Halina Zielińska

Klasa VIII Anna Leyko

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 01 października 2018 08:30
 

Rada Pedagogiczna - 2018/2019

Email Drukuj PDF

Renata Koba - dyrektor szkoły - nauczyciel języka polskiego w kl. VI,

Urszula Aleksiejnauczyciel historii

Sylwia Bielańskanauczyciel j. angielskiego w oddziale przedszkolnym i kl. I-VIII,

wychowawczyni kl.VII-VIII

Bernadeta Borzęckanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, zajęć komputerowych,

wychowawczyni kl.II, pedagog

Ks.Wojciech Brożek – katecheta w oddziale przedszkolnym

Teresa Burdzynauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni kl. III

Anna Forytnauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawczyni kl.I, logopeda

Elżbieta Głodziknauczyciel matematyki, wychowawczyni kl. VI

Agnieszka Gruszecka – nauczyciel geografii

Małgorzata Michoń – nauczyciel biologii

Agnieszka Oszczudłowska – nauczyciel języka niemieckiego

Joanna Ozga – nauczyciel języka polskiego w kl. IV, V, VII, VIII, wychowawczyni kl. IV-V,

bibliotekarz

Waldemar Ozga - nauczyciel muzyki, plastyki

Dominika Pryganauczyciel wychowania przedszkolnego

Edyta Rybska –Kozioł – nauczyciel chemii, przyrody

Bogusława Skowron – nauczyciel fizyki

Tomasz Torba – nauczyciel wychowania fizycznego kl.IV-VIII

Natalia Wątorek – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Tomasz Włodarczyk - nauczyciel informatyki, zajęć technicznych

Ks.Marek Zaborowski – katecheta kl.I-VIII

Poprawiony: poniedziałek, 01 października 2018 08:33