SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Z życia przedszkola 2022/2023

Gminny konkurs plastyczny „Gore Gwiazda Jezusowi”

Email Drukuj PDF

Z radością zawiadamiamy o sukcesie naszego przedszkolaka. Hubert Kliś zdobył nagrodę w gminnym konkursie plastycznym „Gore Gwiazda Jezusowi”. Konkurs zorganizował Wójt Gminy Mielec i Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Chorzelowie. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych, rozwijanie aktywności twórczej dzieci oraz integracja rodzin przy wspólnym wykonaniu gwiazdy. Gratulujemy i życzymy ciekawych pomysłów w kolejnych konkursach. (D. Pryga) 

XXIII Wojewódzki Przegląd Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Choinka jak ze snu”

Email Drukuj PDF

Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie Aurelii Kicilińskiej, która zdobyła wyróżnienie w XXIII Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Choinka jak ze snu” pod patronatem Starosty Powiatu Rzeszowskiego i Wójta Gminy Krasne. W konkursie wzięło udział 1297 artystów z całego województwa podkarpackiego. Jury oceniając prace brało pod uwagę miedzy innymi walory artystyczne ( kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania), estetykę oraz samodzielność wykonania. Cieszymy się, że wśród tylu prac zostało docenione dzieło naszej malarki. (D. Pryga)

 

Ogólnopolski konkurs plastyczno – literacki „Karliku, Karliku nasz kochany górniku”

Email Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że Aurelia Kicilińska zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastyczno – literackim „Karliku, Karliku nasz kochany górniku”. Konkurs zorganizowany został przez Przedszkole Publiczne im. Gąski Balbinki w Gorzyczkach. Aurelka z pomocą wychowawczyni ułożyła wiersz dotyczący górników i ich pracy pod ziemią, a następnie jego treść zilustrowała kredkami ołówkowymi. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. (D. Pryga) 

Mali reporterzy Akcji AMOS

Email Drukuj PDF

Dyplom oraz nagroda za wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie pt. "Mali reporterzy Akcji AMOS" dotarła do przedszkola. Nasz wysiłek włożony w wykonanie reportażu został doceniony przez jury. Jest to tym większy sukces, że w konkursie brały udział setki placówek z całej Polski! Duża ilość materiałów plastycznych z pewnością przyda się podczas codziennych zajęć i dostarczy nam mnóstwa wspaniałej i kreatywnej zabawy! (M. Górnisiewicz)

 

Stroik dla seniora

Email Drukuj PDF

 

Przed nami magiczne Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas radości, spokoju i miłości. Przedszkolaki wraz z rodzicami wykonali przepiękne stroiki bożonarodzeniowe dla seniorów włączając się w akcję Przedszkolnego Klubu Wolontariatu „Stroik dla seniora”. Urokliwe dzieła, które zostały wykonane z sercem i wielką starannością, przyczynią się do uśmiechu na twarzach wielu samotnych osób.

Dziękujemy za wykonanie przepięknych stroików! (N. Wątorek)

 

Poprawiony: środa, 21 grudnia 2022 11:09
 


Strona 7 z 12