SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wydarzenia z życia szkoły - 2022/2023

OGŁOSZENIE

Email Drukuj PDF

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!


Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w poniedziałek 4 września 2024 r. o godzinie 9.00 w formie spotkań z wychowawcami w klasach.

Klasa I (wych. B. Borzęcka) – sala nr 8

Klasa II (wych. D. Pryga) – sala nr 6

Klasa III (wych. A. Foryt) – sala nr 7

Klasa IV (wych. I. Helowicz) – sala K

Klasa V (wych. E. Głodzik) – sala nr 2

Klasa VI (wych. E. Głodzik) – sala nr 2

Klasa VII (wych. M. Mika – Kupiec) – sala nr 1

Klasa VIII (wych J. Ozga) – sala nr 3

Przedszkole rozpoczyna pracę 1 września 2023 r. o godzinie 6.00.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Poprawiony: poniedziałek, 21 sierpnia 2023 13:14
 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 - 23.06.2023

Email Drukuj PDF

23 czerwca 2023 r. w naszej szkole  odbyło się  zakończenie roku szkolnego. Był to dzień podsumowania ciężkiej i wytężonej pracy. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Renata Koba, która serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli, rodziców i uczniów. Następnie oddała głos uczniom, którzy w pięknej części artystycznej pożegnali swoich kolegów i koleżanki z klasy VIII. Po części artystycznej głos zabrała pani dyrektor. W swoim przemówieniu pogratulowała absolwentom wyników w nauce, życzyła sukcesów w dalszej edukacji oraz udanego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego. Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie; dyplomy za stuprocentową frekwencję na zajęciach i nagrody za aktywną pracę na rzecz szkoły. Na koniec uroczystości uczniowie klasy VIII złożyli podziękowania pani dyrektor,  wychowawcy, wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za wysiłek jaki włożyli w ich wychowanie i nauczanie.  Niektórzy z absolwentów nie kryli wzruszenia i uronili niejedną łezkę.

Wśród uczniów wyróżniających się w nauce w roku szkolnym 2022/2023 znaleźli się:

Klasa I -Łucja Babula, Aleksandra Barszcz, Nikola Kapusta, Aleksandra Konieczny, Artur Kowalik, Maja Mikrut,  Nikola Nycek, Mateusz Polak.

Klasa II - Mateusz Konieczny, Ksawery Ozimek, Alan Pogoda, Tymon Znojek

Klasa III- Kamil Barszcz, Magdalena Hajec, Matylda Krawczyk, Nikola Mazur

Klasa IV -Aleksandra Stachura, Wiktoria Wolak, Franciszek Konieczny, Karol Wałek, Błażej Kudła

Klasa V -Nadia Łojek, Emilia Konieczna, Emilia Harla, Zuzanna Kliś, Jakub Ortyl, Milena Brykała

Klasa VI -Alicja Babula, Kowalik Maciej, Kudła Mateusz, Krawczyk Marcel, Weronika Słomba.

Klasa VII -Kacper Kocoł

Klasa VIII - Oliwia Kudła

Nagrody za 100 – procentową frekwencję Oliwia Kudła – Klasa VIII

Nagroda za aktywną pracę w SU Oliwia Kudła – klasa VIII

Nagroda za aktywną pracę na rzecz wolontariatu Oliwia Kudła – klasa VIII

Nagroda za aktywną pracę w sklepiku szkolnym Emilia Strzępka, Weronika Zuzel, Nikola Kobos

Jak co roku w SOKiS w Chorzelowie 21 czerwca 2023 r. odbyła się uroczysta gala, na której Wójt Gminy Mielec Józef Piątek przyznał nagrody „Wyjątkowy Uczeń 2022/2023”. Wśród nagrodzonych jest także uczennica naszej szkoły Oliwia Kudła z klasy VIII. Serdecznie gratulujemy Oliwii i życzymy sukcesów w dalszej edukacji.

O oprawę artystyczną gali w tym roku zadbali uczniowie naszej szkoły przygotowani przez Joannę i Waldemara Ozgów oraz Dominikę Prygę.

 


Poprawiony: czwartek, 21 września 2023 15:57
 

Powiatowy konkurs plastyczny „Przygoda na zamku”

Email Drukuj PDF

15 czerwca Maja Mikrut i Nikola Nycek wzięły udział w uroczystej gali rozdania nagród w powiatowym konkursie plastycznym „Przygoda na zamku”, którego inicjatorem jest „Stowarzyszenie DLA WAS”. Uczennice klasy I miały okazję wysłuchać ciekawych, humorystycznych wierszy czytanych  między innymi przez dyrektorów PZPSW w Mielcu. Laureatką konkursu została też Magdalena Hajec – uczennica kl. III. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Poprawiony: piątek, 23 czerwca 2023 20:21
 

Bezpieczne wakacje - 20.06.2023

Email Drukuj PDF

Kolejny raz przed wakacjami naszą szkołę odwiedził Pan dzielnicowy. Celem spotkania było przypomnienie uczniom podstawowych zasad bezpiecznego zachowania się nad wodą, w górach, na drodze. Policjant ostrzegał przed kąpielami w miejscach niedozwolonych. Podkreślił, że jeśli pływamy kajakiem, łódką zakładamy kapok. Podczas górskich wycieczek wędrujemy pod opieką dorosłych tylko oznakowanymi szlakami. Pamiętamy również o odpowiednim ubiorze. Gość zwrócił również uwagę na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Przypomniał o  czym warto pamiętać, by przejażdżki rowerowe były bezpieczne. Uczniowie wymienili podstawowe uprawnienia oraz obowiązki rowerzysty.

Najlepszym sposobem na bezpieczne wakacje – jak podkreślał policjant – jest zachowanie zdrowego rozsądku i troska o bezpieczeństwo swoje i innych.

 

Poprawiony: piątek, 14 lipca 2023 02:40
 

Wycieczka klas I-III do Inwałdu - 16.06.2023

Email Drukuj PDF

 

Poprawiony: środa, 21 czerwca 2023 12:59
 


Strona 1 z 20