SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Wydarzenia z życia szkoły - 2019/2020

INFORMACJA

Email Drukuj PDF

Szanowni Rodzice!

Przed nami nowy rok szkolny. Rozpoczynamy go w innych warunkach. Jako szkoła staramy się zapewnić zarówno wszystkim uczniom, jak i pracownikom bezpieczne warunki pracy. W związku z zaleceniami Głównego  Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej wdrażamy niezbędne procedury regulujące pracę ZSP w Książnicach.  Prosimy wszystkich rodziców       o bardzo dokładne zapoznanie się z nimi.

„Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej w Książnicach w związku z wystąpieniem COVID-19” oraz „Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Przedszkolu w Książnicach w związku z wystąpieniem COVID-19” znajdują się w zakładce DOKUMENTY.

Każdy rodzic zobowiązany jest do podpisania  oświadczenia o zapoznaniu się z procedurami. Oświadczenia te będą rozdane uczniom przez wychowawców w pierwszych dniach września. Można je także pobrać ze strony internetowej (zakładka DOKUMENTY), podpisać      i dostarczyć przez dziecko do wychowawcy.

Dyrekcja Szkoły

Linki do procedur:

http://www.ksiaznice.szkola.pl/download/Procedury%20bezpiecze%C5%84stwa%20ZSP%20Ksi%C4%85%C5%BCnice.pdf

http://ksiaznice.szkola.pl/download/Procedury%20bezpiecze%C5%84stwa%20przedszkole.pdf

http://ksiaznice.szkola.pl/download/O%C5%9Bwiadczenia%20rodzic%C3%B3w%20COVID%2019.pdf

Poprawiony: poniedziałek, 31 sierpnia 2020 17:01
 

Zespół Szkół Technicznych w Mielcu

Email Drukuj PDF

 

 

Poprawiony: środa, 17 czerwca 2020 17:51
 

Dzień Dziecka - 1.06.2020

Email Drukuj PDF

Piękny dzień – 1 czerwca!

Z tej okazji życzymy Wam drodzy Uczniowie dużo uśmiechu, radości, głowy pełnej szalonych pomysłów i magicznego długopisu, który każdy sprawdzian i wypracowanie napisze na szóstkę. Życzymy przede wszystkim cudownego dzieciństwa, a w tym szczególnym dniu mnóstwo zabawy!

Dyrektor i Nauczyciele ZSP w Książnicach.

Uczniowie klas młodszych w ramach zdalnej pracy edukacji plastycznej wykonali na podst. wiersza Jarosława Poloczka "Mam prawo do" Obrazkowy Kodeks Praw Dziecka, który zamieszczamy poniżej.

 


 

Poprawiony: poniedziałek, 01 czerwca 2020 14:56
 

Dzień Matki - 26.05.2020

Email Drukuj PDF

26 maja – Dzień Matki to szczególny i najpiękniejszy dzień w roku, któremu towarzyszy magiczna atmosfera. W tym dniu wszystkie Mamy obchodzą swoje święto, a dzieci mogą okazać im swoją miłość i szacunek. Każdego roku na naszej szkolnej scenie dzieci klas młodszych prezentowały program artystyczny przygotowany dla kochanych Mam, śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły. W tym roku szkolnym uroczystość miała rodzinny charakter. Uczniowie klas I-III podczas nauki zdalnej wykonali „Portrety Mam”, które zamieszczamy poniżej. Portrety oraz własnoręcznie przygotowane laurki z życzeniami dzieci wręczyły Mamusiom. Życzymy Mamom, aby Dzień Matki trwał cały rok! (A.Foryt)


 

Poprawiony: niedziela, 31 maja 2020 17:03
 

Setna rocznica urodzin Karola Wojtyły - 18.05.2020

Email Drukuj PDF

18 maja obchodziliśmy setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły - papieża Świętego Jana Pawła II. Był to niezwykły człowiek. Jako mały Lolek  lubił żarty, chętnie grał w piłkę i marzył o aktorstwie. Mały Lolek wyrósł na Karola, który został księdzem, filozofem, duszpasterzem, a w końcu papieżem i jedną z największych postaci XX wieku. Bardzo lubił dzieci. Poświęcał im wiele uwagi. Został ogłoszony świętym.

Z okazji 100 urodzin Jana Pawła II uczniowie klas młodszych podczas zdalnej nauki wykonali prace plastyczne – „Bukiet kwiatów dla Papieża”.(A.Foryt)

 

Poprawiony: czwartek, 06 sierpnia 2020 09:45
 


Strona 1 z 12