Z życia przedszkola 2019/2020

Ogólnopolski Konkurs Origami „Magia zamknięta w papierze”

Cieszymy się, że możemy poinformować o kolejnych sukcesach naszych przedszkolaków. Poznaliśmy wyniki IX edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU ORIGAMI „MAGIA ZAMKNIĘTA W PAPIERZE”, którego tematem przewodnim była „Przygoda w kosmosie”. W tym konkursie w kategorii „Maluchy 3-4 - latki” Marysia Polak zajęła I miejsce, a Alan Szwakopf zdobył wyróżnienie, natomiast w kategorii „Maluchy 5-6 – latki” II miejsce zajęła Madzia Hajec, a wyróżnienie zdobyły Zosia Franczyk i Matylda Krawczyk. Konkurs zorganizowany został między innymi przez Polskie Towarzystwo Origami i Miejską Bibliotekę Publiczną w Gliwicach. Serdecznie gratulujemy młodym artystom i życzymy kolejnych sukcesów. (D. Pryga)

Informujemy, że od 1 września 2020 r. Przedszkole w Książnicach jest czynne w godzinach od 6.00 do 16.00. Dzieci wchodzą do budynku przedszkola wejściem od ulicy głównej. Ze względów bezpieczeństwa na teren przedszkola wchodzą tylko rodzice dzieci nowoprzyjętych (jeden opiekun na jedno dziecko). Rodziców obowiązują maseczki lub przyłbice oraz dezynfekcja rąk.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Przedszkolaki o zdrowie dbają i aktywnie czas spędzają” – 5.06.2020

Z radością informujemy, że Filip Płatek i Kacper Wojtaszek zajęli II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „PRZEDSZKOLAKI O ZDROWIE DBAJĄ I AKTYWNIE CZAS SPĘDZAJĄ” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole w Przecławiu. Celem konkursu było propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, uświadomienie konieczności dbania o własne zdrowie oraz rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci. Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów. (D. Pryga)

Poprawiony: piątek, 05 czerwca 2020 08:42

Dzień Matki 2020 w Gminie Mielec- „Kiedy byłam jak kropelka”