Z życia przedszkola 2018/2019

VIII Gminny Konkurs Muzyczny „ROZŚPIEWANE PRZEDSZKOLAKI” – 14.05.2019

14 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się VIII GMINNY KONKURS MUZYCZNY „ROZŚPIEWANE PRZEDSZKOLAKI”. W konkursie wzięły udział najstarsze przedszkolaki z naszej gminy. Wszystkie dzieci z wielką odwagą i uśmiechem na twarzy prezentowały przygotowane piosenki. Największą radość w oczach małych artystów można było zobaczyć podczas wręczania im pięknych książek i kolorowych kredek ufundowanych przez Wójta Gminy Mielec. Występy małych artystów oceniała komisja konkursowa w składzie: pani Alicja Piechota i pan Waldemar Ozga. Nasze przedszkole reprezentowały cztery dziewczynki: Zosia Franczyk, Madzia Hajec, Matylda Krawczyk i Ola Stachura, które zdobyły wyróżnienie.

Składamy serdeczne podziękowania paniom, które przygotowały dzieci do występów, a uczestnikom konkursu życzymy kolejnych sukcesów w konkursach, przeglądach i festiwalach muzycznych. (D.Pryga)

Poprawiony: wtorek, 14 maja 2019 11:32

V Gminny Turniej Układania Puzzli – 30.04.2019

30 kwietnia 2019 roku odbył się w Zespole Szkół w Trześni V Gminny Turniej „Puzzle - moją układanką”. Celem konkursu było rozbudzenie u dzieci pasji układania puzzli i integracja przedszkolaków z Gminy Mielec. W konkursie tym wzięli udział: Aleksandra Barszcz, Martyna Topór, Aleksandra Stachura i Błażej Kudła. Dzieci wykazały się dużą umiejętnością i sprawnością w układaniu puzzli. Ola Stachura zajęła I miejsce w kategorii wiekowej dzieci starszych, a Martynka Topór  III miejsce w kategorii wiekowej dzieci młodszych, natomiast Ola Barszcz i Błażejek zdobyli wyróżnienie. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i piękne nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. (D. Pryga)