Z życia przedszkola 2017/2018

Gminny konkurs muzyczny „ROZŚPIEWANE PRZEDSZKOLAKI” – 15.05.2018

15 maja 2018 roku w naszej szkole odbył się VII GMINNY KONKURS MUZYCZNY „ROZŚPIEWANE PRZEDSZKOLAKI”. W konkursie wzięło udział 29 dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z naszej gminy. Wszystkie przedszkolaki z wielką odwagą i uśmiechem na twarzy prezentowały przygotowane piosenki. Największą radość w oczach małych artystów można było zobaczyć podczas wręczania im pięknych książek i kolorowych długopisów ufundowanych przez Wójta Gminy Mielec. Występy przedszkolaków oceniała komisja konkursowa w składzie: pani Alicja Piechota – nauczyciel muzyki w Zespole Szkół w Podleszanach i pan Mariusz Sosiński – przedstawiciel Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Chorzelowie.

Składamy serdeczne podziękowania paniom, które przygotowały dzieci do występów, a uczestnikom konkursu życzymy kolejnych sukcesów w konkursach, przeglądach i festiwalach muzycznych. (D.Pryga)

Poprawiony: wtorek, 22 maja 2018 19:11

Gminny Turniej „Puzzle - moją układanką” – 26.04.2018

26 kwietnia 2018 roku odbył się w Zespole Szkół w Trześni IV Gminny Turniej „Puzzle - moją układanką”. Celem konkursu było rozbudzenie u dzieci pasji układania puzzli i integracja przedszkolaków. W konkursie tym wzięli udział: Magdalena Hajec, Matylda Krawczyk, Błażej Kudła i Jakub Ortyl. Dzieci wykazały się dużą umiejętnością i sprawnością w układaniu puzzli. Madzia zajęła III miejsce w kategorii wiekowej dzieci młodszych. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i piękne pastele olejne. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. (D. Pryga)