Pasowanie na ucznia - 29.09.2011

Ważną uroczystość przeżyli 29 września 2011r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły - pierwszoklasiści. Tego dnia zostali przyjęci do grona uczniów i złożyli uroczyste ślubowanie. Na pasowanie przybyli zaproszeni goście: rodzice uczniów, dyrektor szkoły oraz nauczyciele. W tym niezwykłym dniu nie zabrakło również starszych koleżanek i kolegów, którzy gorąco i życzliwie powitali pierwszaków. Po pięknym programie artystycznym, przygotowanym przez pierwszaków i trzecioklasistów nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów przez dyrektora szkoły. Przy tej okazji nie zabrakło i życzeń, które złożyli pierwszakom rodzice, wychowawczyni i uczniowie klasy III. Na pamiątkę tego wielkiego dnia uczniowie otrzymali dyplomy i prezenty oraz przygotowane przez starszych kolegów zakładki do książek. Po tych wielkich przeżyciach na najmłodszych uczniów czekała jeszcze jedna atrakcja - po wykonaniu pamiątkowych zdjęć pierwszaki przeszły do swojej sali lekcyjnej, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców – piękny, duży i bardzo smaczny tort.

Poprawiony: środa, 09 listopada 2011 10:21