SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Spotkanie z policjantką - 5.06.2019

Email Drukuj PDF

5 czerwca naszą szkołę odwiedziła pani Magdalena Skolimowska policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Przeprowadziła prelekcję dotyczącą bezpiecznego spędzania zbliżających się wakacji. Uczniowie przypomnieli zasady ruchu drogowego obowiązujące pieszych i rowerzystów. Wskazywali bezpieczne do zabawy miejsca. Pani policjantka przypomniała jak należy zachować się w sytuacjach z nieznajomymi osobami i zwierzętami. Zwróciła uwagę na korzystanie z kąpielisk tylko pod opieką dorosłych w miejscach do tego wyznaczonych. Poruszyła również temat bezpieczeństwa podczas wędrówek górskich, wyjazdów w różne ciekawe miejsca. Na koniec wszystkim uczniom przekazała życzenia MIŁYCH, BEZPIECZNYCH WAKACJI.

Poprawiony: środa, 05 czerwca 2019 18:07