Konkurs pięknego czytania - 29.05.2019

Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się Konkurs Pięknego Czytania zorganizowany przez panie Joannę Ozgę i Teresę Burdzy. Głównymi założeniami konkursu było doskonalenie techniki głośnego czytania i umiejętności wystąpień publicznych oraz popularyzacja czytelnictwa. Uczniowie, którzy czytali fragmenty znanych powieści dla dzieci i młodzieży, zostali wcześniej wybrani w eliminacjach klasowych. Uczestnicy słuchali z uwagą prezentacji swoich koleżanek i kolegów, które były na wysokim poziomie. Jury miało niełatwe zadanie, ponieważ okazało się, że wszyscy nasi uczniowie wspaniale czytają. Po burzliwych obradach udało się wyłonić najlepszych.

I miejsce - Emilia Konieczna – kl.I

II miejsce – Jakub Stachura – kl.III

III miejsce – Weronika Zuzel – kl.III, Maciej Kowalik – kl.II

Klasy IV-VIII