SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Matki - 24.05.2019

Email Drukuj PDF

24 maja przedszkolaki i dzieci z klas 1-3 w pięknych strojach, w odświętnie udekorowanej sali uczciły święto swoich mam w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która powitała wszystkie mamy, podziękowania im za pracę, jaką wkładają w wychowanie swoich pociech oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia. Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez Panią Teresę Burdzy przy współpracy z wychowawczyniami przedszkola i klas młodszych. Na początku przy dźwiękach wzruszającej piosenki dzieci obdarowały swoje mamusie laurkami oraz wyhodowanymi kwiatuszkami. Z kolei słowem, piosenką i tańcem wyraziły swą miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza. Występy zakończył polonez zatańczony przez wszystkich uczniów klas 1 – 3. Na twarzach mam zauważyć można było  radość, wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po wspaniałych występach nagrodzonych gromkimi brawami odbył się słodki poczęstunek. Wszystko udało się znakomicie!

Poprawiony: środa, 05 czerwca 2019 04:29