VIII Konkurs czytania ze zrozumieniem kl.II - 26.04.2019

Czytanie ze zrozumieniem to jedna z najważniejszych umiejętności, jaką każdy uczeń powinien posiadać, aby odnieść sukces. 26 kwietnia w naszej szkole odbyła się VIII edycja Gminnego Konkursu Czytania ze Zrozumieniem  „PRZEZ CZYTANIE DO SUKCESU”. Celem konkursu było m. in. sprawdzenie   umiejętności   rozumienia samodzielnie czytanych tekstów oraz wykorzystania informacji w nich zawartych. W konkursie wzięło udział 18 drugoklasistów z 9 szkół  gminy.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Maciej Kowalik i Marcel Krawczyk. Uczniowie ci zajęli wysokie miejsca i stanęli na podium. Wszystkim dzieciom, które brały udział w zmaganiach konkursowych dziękujemy, gratulujemy umiejętności czytania ze zrozumieniem i życzymy dalszych sukcesów!!! (B.Borzęcka)

Poprawiony: poniedziałek, 29 kwietnia 2019 17:43