Spotkanie ze strażakiem - 6.02.2019

Ferie zimowe to czas wypoczynku i zabawy. Nie możemy jednak zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. W związku z tym 6 lutego naszą szkołę odwiedził przedstawiciel Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu pan Artur Dziekan. Strażak apelował o rozwagę w trakcie zabaw na śniegu i lodzie. Przypomniał elementarne zasady zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia oraz zasady powiadamiania służb ratunkowych. Omówił  zasady udzielania pierwszej pomocy. Podkreślił również jakim zagrożeniem jest tlenek węgla potocznie zwany czadem. Serdecznie dziękujemy panu strażakowi za udzielenie cennych wskazówek i rad dotyczących ostrożności i rozwagi podczas nadchodzących ferii zimowych. Wszystkim uczniom życzymy BEZPIECZNEGO I RADOSNEGO WYPOCZYNKU ! (A.Foryt)

Poprawiony: piątek, 08 lutego 2019 16:35