Pasowanie na przedszkolaka – 8.11.2017

„Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale mimo to dzieci okazały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wiersze, śpiewały piosenki i grały na instrumentach muzycznych, otrzymując od rodziców i całej społeczności szkolnej gromkie brawa. Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań, które przygotowały dla nich wróżki z bajkowej krainy. Po ślubowaniu Pani Dyrektor przy pomocy zaczarowanego ołówka dokonała symbolicznego pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy oraz upominki od Rady Rodziców. Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu radosnych chwil wypełnionych zabawą i nauką, sukcesów oraz tego, aby każdy dzień spędzony z kolegami i koleżankami był pełen uśmiechu.(D. Pryga)

Poprawiony: piątek, 10 listopada 2017 21:51