Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 – 4.09.2017

4 września 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Na wstępie dyrektor szkoły pani Renata Koba  uroczyście powitała wszystkich zgromadzonych. Szczególnie ciepłe słowa skierowała w stronę najmłodszych członków naszej społeczności. Następnie oddała głos uczniom klasy III, którzy pod kierunkiem pani Anny Foryt przygotowali piękną część artystyczną. Po występie uczniów pani dyrektor przypomniała, że 1 września obchodziliśmy 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Był to najbardziej krwawy konflikt zbrojny w dziejach ludzkości. Powinniśmy dziś  pamiętać o naszych przodkach,  polskich żołnierzach walczących o wolność naszej ojczyzny. Następnie podała informacje o organizacji pracy szkoły w nowym roku. Przedstawiła również nowych nauczycieli, którzy dołączyli do kadry pedagogicznej. Na zakończenie złożyła życzenia wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom. Po inauguracji roku szkolnego uczniowie wszystkich klas udali się na spotkanie z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów w nauce,

przyjaźni wśród rówieśników, wytrwałości w dążeniu do celu

oraz samych miłych chwil spędzonych w naszej szkole.

Poprawiony: poniedziałek, 18 września 2017 09:56