SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień samorządności - 2011

Email Drukuj PDF
Powitanie wiosny - 21 marzec 2011
Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem nauczyciela j.angielskiego Mirosława Wołosza. Były gry, zabawy i konkursy. Najpierw każda klasa wraz z wychowawcą przygotowywała wiosenne kanapki. Następnie uczniowie z klas 0-III wyszli na plac szkolny aby tradycyjnie pożegnać zimę paląc przygotowane wcześniej przez siebie kukły Marzanny. W tym samym czasie uczniowie klas starszych zgromadzili się w sali gimnastycznej, gdzie wzięli udział w zabawach i konkursach, podczas których mieli możliwość wykazać się inteligencją i sprawnością fizyczną.
Kolejną atrakcją był oczekiwany przez wszystkich konkurs MAM TALENT. W szranki stanęli uczniowie, którzy chcieli zaprezentować swoje talenty. Publiczność zgromadzona w sali owacyjnie nagradzała ich wysiłki, a JURY po burzliwych obradach przyznało nagrody. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy trzeciej Natalia Cieśla, która zaśpiewała piosenkę z własnym akompaniamentem gitarowym. Drugie miejsce zajął zespół taneczny z klasy trzeciej w składzie: Aleksandra Książnicka i Justyna Łachut, a trzecie miejsce zespół z klasy czwartej w składzie: Julia Mądra, Sylwia Pisarczyk i Karolina Węgrzyn. Ponadto wyróżniono: Wiktorię Wałek za taniec, Dominikę Leyko, Madzię Domańską i Kingę Koperę za zaśpiewanie piosenki oraz Karola Wilka za doskonałe opanowanie umiejętności odbijania ping-ponga.
Ostatnim punktem Dnia Samorządności były wybory MISS I MISTERA szkoły. Kandydaci wzięli udział w trzech konkurencjach, podczas których musieli wykazać się elokwencją - przedstawiali się w dowcipny sposób, wdziękiem - prezentowali stroje wiosenne oraz inteligencją - odpowiadali na podchwytliwe pytania. JURY tym razem skorzystało z podpowiedzi publiczności, która wskazała zwycięzców oklaskami. Ogłoszone wyniki przyjęte zostały z aplauzem. Miss szkoły została Sylwia Pisarczyk, a Misterem Patryk Wilk.
Poprawiony: środa, 22 czerwca 2011 21:58