SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Babci i Dziadka - 2011

Email Drukuj PDF

"Moja Babcia i mój Dziadek to wspaniali są dziadkowie, Dziadek mnóstwo zna zagadek, Babcia bajkę nam opowie!

Bo na świecie nie znajdziecie takich bajek i zagadek, jakie wnukom opowiada moja Babcia i mój Dziadek!"

Jak każdego roku w miesiącu styczniu uczniowie klas młodszych naszej szkoły zaprosili swoje Babcie i Dziadków do szkoły z okazji Ich święta. Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej odświętnie przybranej w serca oraz portrety Dziadków, których autorami były wnuki. Obecność Babci i Dziadka sprawiła, że dzieci bez tremy recytowały wiersze i śpiewały piosenki dziękując w ten sposób za szczęśliwie spędzane chwile beztroskiego dzieciństwa. Uczniowie uczęszczający na zajęcia koła teatralnego pod kierunkiem pani Teresy Burdzy zaprezentowali przedstawienie pt.: ”Czerwony Kapturek” i „Śpiąca Królewna”. Gra aktorów bardzo się podobała. Zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Wnuki wręczyły Babci i Dziadkowi własnoręcznie wykonane upominki. Goście zastali zaproszeni na gorące danie i słodki poczęstunek, który z tej okazji przygotowali rodzice. Następnie wszyscy udali się na wspólną zabawę karnawałową przy muzyce. Patrząc na uśmiechnięte twarze tak Dziadków jak i wnucząt można było stwierdzić, że był to dla nich wyjątkowy dzień, który z pewnością zachowają w pamięci.(Anna Foryt)

Przyćmienie Pobierz Osadź Osadź ten film na swojej witrynie

Poprawiony: wtorek, 01 listopada 2011 21:32