Powiatowy konkurs plastyczny „Dawno temu na Dzikim Zachodzie” - 19.11.2015

Uczniowie naszej szkoły J.Stachura i A.Jabrzyk wraz z rodzicem i opiekunem p.A.Foryt wzięli udział w uroczystości  wręczenia nagród w powiatowym konkursie plastycznym „Dawno temu na Dzikim Zachodzie”.

Był on zorganizowany w ramach VII edycji akcji „Cały Powiat czyta z Dziećmi” przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Mielcu oraz Stowarzyszenie DLA WAS. Na początku zebrani wysłuchali utworów literackich w wykonaniu znanych postaci w Powiecie Mieleckim. Następnie swoje przedstawienie teatralne zaprezentowali uczniowie SOSW. Po wręczeniu nagród laureatom, dyplomy z podziękowaniami otrzymali również nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do udziału w konkursie. Uroczystości towarzyszyła wystawa nagrodzonych prac oraz słodki poczęstunek. Jakubowi i Amelii życzymy dalszych sukcesów. (A.Foryt)

Poprawiony: środa, 02 grudnia 2015 10:58