Dzień Matki - 26.05.2015

W dniu 26maja 2015r. odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Matki. Podczas programu artystycznego dzieci zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, aktorskie oraz wokalne. Poprzebierane w piękne stroje wykonały tańce ludowe i współczesne. Występy uczniów wywołały uśmiech na twarzy wszystkich mam. Dzieci wręczyły im także własnoręcznie wykonane upominki. Po części artystycznej wszyscy odśpiewali „Sto lat”. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Mamy nadzieję, że udało nam się wyrazić ogromną wdzięczność naszym najukochańszym mamusiom za miłość okazywaną w każdym momencie życia. Sprawić, aby chociaż na chwilę zapomniały o trudach codzienności i były szczęśliwe. (A.Foryt)

Poprawiony: poniedziałek, 01 czerwca 2015 11:26