SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wycieczka do Mielca - 13.05.2015

Email Drukuj PDF

W dniu 13 maja 2015r. uczniowie klas I-III pojechali busem na wycieczkę do Mielca. Głównym jej celem była wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 4, gdzie miało miejsce uroczyste spotkanie, podczas którego ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego „Co zaciekawiło i rozbawiło mnie w bajkach Wiesława Drabika”. Dziewięcioro uczniów otrzymało dyplomy i nagrody. Warto podkreślić, że Kamil Dymek z kl.II po raz kolejny zajął I miejsce w konkursie plastycznym. Pani bibliotekarka zaprosiła wszystkich uczestników konkursu na spotkanie z autorem bajek dla dzieci Wiesławem Drabikiem, które odbędzie się 21 maja 2015. Następnie poszliśmy do restauracji McDonald’s. Tam miło spędziliśmy czas. Ostatnim punktem wycieczki był sklep Lidl, gdzie dzieci miały możliwość nauczenia się samodzielnego robienia zakupów. Po trzygodzinnej wycieczce wszyscy zadowoleni wróciliśmy do szkoły. (A.Foryt)

 

Poprawiony: środa, 17 czerwca 2015 10:01