SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Akademia z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja - 30.04.2015

Email Drukuj PDF

Jak co roku upamiętniliśmy w naszej szkole Uchwalenie Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy VI i V przenieśli nas w XVIII w. wyjaśniając znaczenie tego wydarzenia dla Polski oraz w przystępny sposób przedstawili okoliczności uchwalenia drugiej na świecie konstytucji państwowej. Dzięki zorganizowanym przez p. Mirosława Wołosza strojom z tamtej epoki i przygotowanej przez niego akademii i scenografii, społeczność szkolna mogła doświadczyć uroczystej i podniosłej atmosfery towarzyszącej uchwaleniu pierwszej polskiej konstytucji. Pan Wołosz serdecznie dziękuje za zaangażowanie uczniów, biorących udział w akademii. (M.Wołosz)

Poprawiony: poniedziałek, 01 czerwca 2015 11:40