SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Spotkanie ze strażakami z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu - 6.05.2015

Email Drukuj PDF

Naszą szkołę w dniu 6maja 2015r odwiedzili niecodzienni goście. O godz.10:30 na plac szkolny wjechały dwa wozy strażackie, a w nich strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu. Panowie zaprezentowali pojazdy ratowniczo-gaśnicze. Omówili tajemnicze przedmioty znajdujące się w ich wyposażeniu. Pokazali także jak udzielać pierwszej pomocy osobom poszkodowanym i nieprzytomnym. Największą atrakcją był pokaz gaszenia pożaru wodą. Wszystkim bardzo się podobał. Na zakończenie spotkania uczennice klasy III wręczyły gościom własnoręcznie wykonane laurki z okazji Dnia Strażaka. Strażacy podziękowali za prezenty i zaprosili nas do siebie. (A.Foryt)

 

 

Poprawiony: środa, 13 maja 2015 09:44