"SERCE BIJE CAŁY ROK...NIE TYLKO OD ŚWIĘTA"

W marcu uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję pomocy dziesięcio-letniemu Krystianowi Żarnowskiemu uczniowi klasy III Zespołu Szkół w Pustyni, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę. Uczniowie własnoręcznie wykonali wielkanocne kartki i rozprowadzili je wśród kolegów, koleżanek, rodziny, znajomych. Za zgodą księdza Proboszcza  kartki można było również nabyć u ministrantów po każdej niedzielnej Mszy św.

Uczniowie z pomocą rodziców wykonali również wielkanocne palmy, które można było nabyć podczas szkolnego kiermaszu w dniu 13 marca 2015r.

Serdecznie dziękujemy KAŻDEMU, kto włączył się w naszą akcję. Zebrane fundusze w wysokości 1026 zł. zostały przekazane na konto Fundacji Śnieżki „Twoja szansa” z dopiskiem „Dla Krystiana”.  (B.Borzęcka, A.Foryt)

Poprawiony: środa, 17 czerwca 2015 10:04