SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Samorządności - 20.03.2015

Email Drukuj PDF

20. 03. 2015 r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się „Dzień Samorządności”. Imprezę przygotowali członkowie SU pod kierunkiem opiekunki pani Renaty Koby. Zabawę prowadziły koleżanki z kl. VI: Edytka Brykała i Klaudia Rzegocka. Pierwszy dzień wiosny uświetniły występy młodych artystów. Były więc popisy wokalne, taneczne, muzyczne i sprawnościowe. Jedni grali na gitarze, inni na keyboardzie, a jeszcze inni śpiewali piosenki, tańczyli albo żonglowali piłeczką pingpongową. Uczniowie z klasy I zaprezentowali teatrzyk profilaktyczny pt. „Bajkowe zdrowie”. Uczeń klasy II Kamil Dymek pokazał kolegom swoją kolekcję owadów. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali słodkie nagrody. Impreza przebiegała w miłej, wiosennej atmosferze.  (R.Koba)

Poprawiony: piątek, 24 kwietnia 2015 09:50