SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Akcja: „Pomóż nam i Mikołajowi czytać listy od chorych dzieci i spełniać ich marzenia…” - 29.11.2014

Email Drukuj PDF

„Tyle jesteś wart, ile możesz dać drugiemu”.


Już kolejny raz w listopadzie uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Anny Foryt i Dominiki Prygi  przeprowadzili akcję w ramach pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom z podkarpackiego hospicjum: „Pomóż nam i Mikołajowi czytać listy od chorych dzieci i spełniać ich marzenia…” Ponownie mogliśmy dostrzec, że ciepłe uczucia dla chorych i ich opiekunów goszczą w wielu sercach uczniów, rodziców oraz nauczyciel. W dniu 29 listopada 2014r. ofiarowane dary zostały przekazane do rzeszowskiego hospicjum. Św. Mikołaj obdaruje nimi małych Pacjentów i ich rodzeństwo.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali w sprawnym przeprowadzeniu akcji! Każdy, kto przekazał dzieciom żywność, słodycze, zabawki, środki czystości może być pewien, że zrobił dobry świąteczny uczynek. (A.Foryt)

Poprawiony: wtorek, 13 stycznia 2015 14:09