SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pasowanie na ucznia - 10.10.2014

Email Drukuj PDF

Puk, puk, to ja - taki mały uczeń pierwszaczek

Puk, puk, to ja -taki dzielny uczniaczek”

10 października 2014r. w naszej Szkole odbyła się uroczystość Pasowania na Ucznia. W tym niecodziennym spotkaniu udział wzięli nauczyciele, uczniowie, rodzice, dziadkowie i oczywiście bohaterowie tego dnia, czyli pierwszoklasiści. Wszystkie dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny. Poprzez liczne piosenki, pięknie wyrecytowane wiersze przedstawiły to, czego już się nauczyły.  Pierwszoklasiści pokazali, że zasłużyli na miano ucznia, ponieważ dużo wiedzą o Polsce, znają zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz posiadają wiedzę o otaczającym świecie. Następnie złożyli ślubowanie. Zobowiązali się być dobrymi uczniami, Polakami, dbać o dobre imię klasy i szkoły. Po ślubowaniu pan dyrektor dokonał pasowania na uczniów szkoły. Po oficjalnych uroczystościach rodzice zaprosili Uczniów do klasy, gdzie przygotowali dla nich pyszny poczęstunek. Na pamiątkę tego święta, każdy Uczeń otrzymał dyplom Pasowania na Ucznia, biret oraz duży róg obfitości wypełniony licznymi niespodziankami przygotowanymi przez rodziców. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów i radosnych dni w szkole. (B.Borzęcka)

Poprawiony: wtorek, 14 października 2014 19:50