Jasełka u przedszkolaków - 19.12.2013

Czwartek 19 grudnia  2013 roku to dzień, który na długo pozostanie w pamięci dzieci z Oddziału Przedszkolnego. W tym dniu przedszkolaki aż dwa razy wystąpiły przed wielką publicznością przedstawiając jasełka najpierw dla całej społeczności szkolnej, a potem  dla swoich rodziców, rodzeństwa i dziadków. W pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem, wiernie odtworzyli swoje role przedstawiając sceny narodzin Chrystusa. Na scenie naszego teatru pojawili się: Maryja, Józef, pasterze, królowie, aniołki, przedstawiciele dziatwy przedszkolnej. Spektakl uświetniły przepiękne tradycyjne kolędy i pastorałki. Dowodem na to, że jasełka naprawdę się podobały, były owacje na stojąco od uczniów i nauczycieli oraz gromkie brawa rodziców. Na zakończenie dzieci podarowały swoim bliskim kolorowe aniołki, a Pan Dyrektor złożył wszystkim świąteczne życzenia.
Składamy serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Przecławiu i Siostrom Służebniczkom z Przecławia za wypożyczenie strojów. (D.Pryga)

Poprawiony: niedziela, 29 grudnia 2013 19:32