Dzień Nauczyciela 2010

W dniu 13.10.2010 r. odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej. Brali w niej udział nauczyciele, uczniowie, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście, a wśród nich ksiądz proboszcz Józef Baczyński oraz emerytowane nauczycielki. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy IV i VI pod kierunkiem pani Renaty Koby. Słowami wierszy i piosenek wyrazili wdzięczność oraz podziękowali za serce, poświęcenie i trud włożony w ich wychowanie. Miłym akcentem były kwiaty i życzenia złożone nauczycielom przez ich wychowanków. Na zakończenie zabrał głos pan dyrektor M. Burdzy. W krótkim przemówieniu podkreślił znaczenie trudnej pracy nauczycieli w procesie kształcenia i wychowania młodzieży, a następnie wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły oraz życzył sukcesów zawodowych i osobistych. Cała uroczystość przebiegała w miłej i świątecznej atmosferze. (Renata Koba)

Poprawiony: wtorek, 01 listopada 2011 21:37