Dzień babci i dziadka - 22.01.2013

Dnia 22 stycznia w naszej szkole miała miejsce wielka uroczystość!  W progach szkoły gościliśmy najmilszych gości: nasze kochane Babcie i naszych wspaniałych Dziadków. Na tę uroczystość przybyli również rodzice i pracownicy Gminy Mielec. Wyrazem naszej wdzięczności i miłości były przygotowane na ten dzień występy: wiersze, piosenki i przedstawienie jasełkowe. Najpierw na scenie pojawiły się najmłodsze dzieci - przedszkolaki, wdzięcznie recytując wiersze i śpiewając piosenkę. Po nich uczniowie klas I – III z uśmiechem na twarzach deklamowali wzruszające wiersze, śpiewali piosenki, przedstawiali zabawne scenki - wyrażając w ten sposób swą miłość i radość ze wspólnego przebywania. Nie zabrakło życzeń, laurek oraz gorących uścisków i tradycyjnego „100 – lat”. Mnóstwo wrażeń i wiele ciepłych uczuć dostarczyły wszystkim przybyłym gościom Jasełka. Młodzi aktorzy z pełnym zaangażowaniem i w bardzo radosnym nastroju opowiedzieli o narodzinach Jezusa. Zgromadzonych na sali zachwyciła wspaniała gra dzieci, ich przejęcie i  wczucie się w  role oraz piękna dekoracja sali.
Po zakończonych występach wszyscy udali się na słodki poczęstunek, który został przygotowany z pomocą naszych kochanych Mam.
Wdzięczni wnukowie dziękują za troskę i bezwarunkowe uczucie, a na kolejne lata życzą swoim Babciom i Dziadkom sto lat życia w zdrowiu, szczęściu i pomyślności! (B.Borzęcka)

Poprawiony: piątek, 22 marca 2013 20:55