Wizyta Świętego Mikołaja w naszej szkole - 6.12.2012

Święty Mikołaj – najbardziej oczekiwany przez nas wszystkich gość, przybył do naszej szkoły  6 grudnia. Czas oczekiwania ogromnie wszystkim się dłużył, a w dodatku trzeba było być wyjątkowo grzecznym, bo przecież niegrzeczni prezentów nie dostają. Oczekiwanie umilały panie które przygotowały dla dzieci zagadki i mini konkursy. Mikołaj przybył do szkoły w towarzystwie aniołków – uczennic z klasy III. Dzieci przygotowały  dla miłego gościa występy, które sprawiły Mikołajowi wiele radości. Wreszcie nadszedł czas na rozdawanie prezentów. Dzieci podchodziły do Mikołaja z  radością ale czasami również z lękiem, bowiem często musiały odpowiadać na różne pytania. Na zakończenie wszyscy zaśpiewali piosenkę „Taki duży taki mały”. Czas szybko minął, po spotkaniu pozostały wspomnienia i upominki… ale za rok Mikołaj też nas odwiedzi. (D.Pryga)

Poprawiony: środa, 19 grudnia 2012 20:19