WYCIECZKA DO SCK W MIELCU NA SPEKTAKL „BAŚNIE ANDERSENA”

Dnia 04.11.2022 r. przedszkolaki wybrały  się na wycieczkę do  Samorządowego Centrum Kultury na spektakl pt. „Baśnie Andersena”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem  oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze.

Po dotarciu na miejsce, przedszkolaki z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria. Nie mogły oderwać oczu od tego co działo się na deskach teatru. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną. (M. Górnisiewicz)