SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Samorządności - 21.03.2012

Email Drukuj PDF

Program „Dnia Samorządności” przygotowali członkowie SU wraz z opiekunką panią Renatą Kobą. Zabawa rozpoczęła się od wykonania i degustacji wiosennych kanapek. Później uczniowie klas IV – VI, pracując w grupach, przygotowali plakaty pt. „Ja i aktywne spędzanie wolnego czasu”, zaś dzieci młodsze poszły spalić symbol zimy, kukłę - marzannę. Następnie odbyła się rewia mody wiosennej, a potem „Przegląd młodych talentów”. Uczniowie z poszczególnych klas prezentowali swoje pasje i uzdolnienia. Były występy taneczne i wokalne oraz popisy gry na instrumentach muzycznych. W klasach można było podziwiać wystawy różnych przedmiotów, które dzieci kolekcjonują w domach, np. aniołków, znaczków, zegarów, itp. Impreza była bardzo udana i wszyscy świetnie się bawili. (R.Koba)

 

Poprawiony: poniedziałek, 16 kwietnia 2012 21:55