Ogólnopolski konkurs plastyczny „Przedszkolaki o zdrowie dbają i aktywnie czas spędzają” – 1.06.2021

Z radością informujemy o kolejnych sukcesach naszych przedszkolaków. W ogólnopolskim konkursie plastycznym „Przedszkolaki o zdrowie dbają i aktywnie czas spędzają” zorganizowanym przez Samorządowe Przedszkole w Przecławiu pod patronatem Burmistrza Przecławia II miejsce w kategorii wiekowej dzieci 3 – 4 – letnich zdobył Borys Czachor, a także II miejsce w kategorii wiekowej dzieci 5 – 6 – letnich zajęła Martyna Topór. Celem konkursu było: propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, utrzymywanie kondycji fizycznej, właściwych codziennych zachowań sprzyjających zdrowiu i bezpieczeństwu, uświadomienie konieczności dbania o własne zdrowie, rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci. Serdecznie gratulujemy utalentowanym artystom i życzymy kolejnych sukcesów. (D. Pryga)