SZKOŁA KSIĄŻNICE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

KSIĄŻNICE 91, 39-300 MIELEC, Tel/Fax: 17 7731160, E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , NIP: 8172191243

 

Dzień Babci i Dziadka

Email Drukuj PDF

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka odgrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę? U kogo są najcudowniejsze wakacje i święta? Dlatego nikomu nie trzeba przypominać o ich święcie. Są to najpiękniejsze dni, w których obdarzamy Babcie i Dziadków wyrazami szacunku i szczególnymi dowodami miłości.

Nasze przedszkolaki przygotowały dla swoich ukochanych Babć i Dziadków specjalny program artystyczny, w którym recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niestety, pandemia po raz kolejny pokrzyżowała nasze tradycyjne świętowanie z Babciami i Dziadkami w przedszkolu. Spowodowała, że występy przedszkolaków zostały nagrane, a link do nagrania udostępniono rodzicom. Wierzymy, że występy artystyczne przedszkolaków podbiją serca Dziadków. (D. Pryga)